İkinci El Çamaşır Makinesi Alan Yerler

İkinci el çamaşır makinesi alan yerler olarak  Çamaşır makinesi hem sıfırı hem ikinci eli insanların sürekli ihtiyac duyduğu alınması zorunlu hale gelen bir ev eşyası.. tabiki hepimiz sadece alım yapmıyoruz hayat şartları bazen bizi zorladığın da biz de elimiz de bulunan eşyaları satıp o an ki nakit sıkıntımızı gidermeye çalışıyoruz. Düşünüldüğün de çok mantıklı gelmiyor olsada malesef bazen küçük bir miktarı bile bulamayabiliyoruz ve gücümüz evimiz de bulunan eşya yada cep telefonu gibi kendimize ait olan şeylere yetiyor.

Böylesi zor durumlarda eşyamzı satmak çok sorun değil maksat işimiz görülsün diye düşünüyoruz ama herşey bununla bitmiyor satmak istediğimiz ikinci el çamaşır makinemizi internet aracılığı ile satmak istesek site komisyon alıyor ve çok uzun sürebiliyor, elden satmak istesek hepimizin de bildiği gibi spotçular satmak istediğiniz ürünü siz den sadece hurda fiyatına alır bu da demek oluyorki elinize geçecek para hiç bir işini görmeyecek çamaşır makinenizi ve çamaşır kurutma makinesi satmış olmakla kalacaksınız yani maddi bir kazanç elde edemediğiniz gibi bir de zarara uğracaksınız.

Biz ne müşterimizi ne de kendimizi zarara uğratmadan ikinci el çamaşır makinenizin edeceği en makul fiyatı size sunarak siz den alıyor nakit olarak ücretinizi peşin olarak ödüyoruz eğer siz de güvenilir bir alış veriş yapmak istiyorsanız daha fazla arama yapmanıza gerek kalmadan bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde ve mahallelerinde ikinci el çamaşır makinesi alımı yapmaktayız firmamız ile iletişim kurduktan sonra whatsapp aracılığı ile çamaşır makinenizin marka modelini ve durumu hakkında bilgi verdikten hemen sonra anında fiyatlandırıyor kabul etmeniz durumunda çamaşır makinenizi sizlerden peşin nakit ödeme yöntemi ile gelip alıyoruz.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by