Restaurant Lokanta Malzemeleri Alan Yerler

Hizmet sektörünün alanlarından biri de lokantalardır. Bir lokanta kurmak onlarca malzemenin bir araya gelmesi demektir. İş değişikliği, tadilat, lokantanın taşınması gibi durumlarda fazla malzemeler ortaya çıkar. Bazen de işler istenildiği gibi gitmez ve lokantanızı kapatmak zorunda kalırsınız. Elinizde kalan onlarca malzeme de sizi kara kara düşündürür. Bu malzemeleri depolamaya kalkmak bile ekstra bir külfet getirir ve depolama sırasında ortaya çıkacak sorunlar bütün malzemelerinizin kullanım özelliklerini kaybetmesine neden olabilir. Lokanta malzemeleri alan yerler, elinizde bulunan malzemelerin değerlendirilmesi aşamasında sizlere yardımcı olacaktır. Bu eşyaların satışından bir gelir elde edebilir ve depolama kısmını sorun olmaktan çıkartabilirsiniz.

Restaurant malzemeleri alanlar elinizde bulunan malzemelerinizi satabileceğiniz yerlerdir. Lokantalarda kullanılan araç gereçler pişirme, saklama, teşhir etme ve sunum amaçlı ürünlerdir. Bu malzemeler arasında ocaklar, krom tezgahlar, teşhir dolapları, bulaşık makineleri, endüstriyel fırınlar, davlumbazlar, soğutucu dolaplar ve paslanmazlar en büyük parçaları oluştururlar. Bunların arakasında kahve makineleri, hamur karıştırıcılar, semaverler gibi daha küçük malzemeler gelir. En son olarak da tencereler, depolama ve yemek hazırlama kapları ile daha küçük malzemeler bulunur. Sunum ve servis tabakları, çorba kaseleri, tatlı tabakları bir diğer ürün grubudur.

Restaurant lokanta malzemeleri alan yerler hakkında bir ihtiyacınız doğarsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İster telefon ister Whatsapp üzerinden kuracağınız iletişim sonucunda sizden elinizdeki malzemelerin görselleri talep edilir. Satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını çekip ayrıntılarıyla birlikte bize ulaştırdığınız takdirde, sizin için bir fiyat çalışması yapılır. Eğer varsa malzeme envanterinizi de bize ulaştırabilirsiniz. Bu listede hangi malzemeden ne kadar var, malzemelerin marka bilgileri ve kullanım durumları hakkında yeterli açıklamalar olursa her iki taraf için de alım-satım işi kolaylaşır. Dilerseniz adresinize gelip, malzemelerinizin tespit ve değerlendirilme aşamasına geçilir. Yapılan görüşmeler sonucunda elinizdeki malzemeler için bir değer belirlenir. Firmamızın size sunduğu bir diğer avantaj ise bütün malzemeleri bize getirmek zorunda olmamanız. Anlaşma sağladığımız takdirde, adresinize gelecek ekibimiz bütün malzemeleri alacaktır. Böylelikle nakliye sorununuz da kalmaz. Bütün araç gereçleriniz değerinde, yerinden alınır.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?