İkinci El Ev Ofis Mobilyası Alanlar

İkinci el ev ve ofis mobilyası alan yerler siz de böyle bir arama yaptıysanız ve sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Ev ve ofis mobilyası almak yada satmak istiyorsak genellikle ya en yakınımız daki spotçuyu ararız yada internete yükleriz. İlk olarak spotçular ev yada ofisimiz de bulunan satmak istediğimiz ikinci el ürünümüze neredeyse % 5 lik bir fiyat verir yani 5000 tl değerindeki bir koltuk takımı spotçu da en fazla 200 tl eder  yani dünya kadar para harcayıp almış olduğunuz mobilyalarınızı öldüm fiyata satmak zorunda kalırsınız.

Evet ikinci olarak internet aracılığı ile satış bunun için de uygun bir alım satım sitesi bulup oraya ev yada ofis ikinci el satılık mobilyalarınızın görsellerini yüklemeniz gerekir ilk olarak site siz den komisyon alır ikinci olarak size asla şu günde satılacak diye bir garanti vermez iş tamamen şansa kalmış aynı gün yada 10 gün sonra bunu bilemezsiniz evet ikinci seçenek biraz daha mantıklı fakat nekadar bekliyeceğimizi bilmiyoruz . Kapattığınız yada kapatmak zorunda kaldığınız Firmanız için aldığınız ofis mobilyalarını satmayı düşünüyor ve taşımaktan yer değiştirmek istemiyorsanız firmamız ikinci el ofis mobilyalarınızı , sandalyelerinizi ve koltuklarınızı adresinize kadar gelerek nakit olarak satın alım yapmaktadır.

Hiç bunlarla uğraşmayın sizin de eliniz de ofis ev ikinci el mobilyalarınız var ve satmak istiyorsanız sitemiz de bulunan irtibat numaralarımızı kullanarak bize ulaşın istanbulun neresin de olursanız olun kapınıza kadar gelip ikinci el ev ofis mobilyalarınızı sizden teslim alalım. İkinci el ev ve ofis mobilyası alımın da bir numarayız kendimize güveniyoruz müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu alış verişi kendimize ilke ediniyor siz değerli müşterilerimizin maddi zararını en aza indirgiyoruz. Evinizde kullanmadığınız yada ihtiyaç fazlası mobilyalarınızı, koltuklarınızı, oturma gruplarınızı , yatak odası, yemek odası , tv ünitelerinizi satıp nakite çevirmek istermisiniz 15 yıldır hizmet veren firmamız evinizde bulunan tüm mobilyalarınızı beyaz eşyalarınızı ve elektroniklerinizi anında fiyatlandırıp bulunduğunuz noktaya gelerek nakit alım hizmeti sağlamaktadır.

ikinci el ofis büro mobilyası alan yerler

ikinci el ofis büro mobilyası alan yerler

Etiketler: , , , , , , ,
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?