İkinci El Kombi Alan Yerler

ikinci el kombi  siz demi ikinci el kombinizi satmak istiyorsunuz? Markası modeli ne olursa olsun ikinci el kombilerinize talibiz istanbulun neresin de olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Sitemiz de ekli olan telefon numaralarımızı arayıp müşteri temsilcisi arkadaşımıza ikinci el olarak satmak istediğiniz kombiniz hakkın da gerekli bilgiyi vemeniz yeterli olacaktır. Sonrasında kapınıza kadar gelip piyasanın size sunduğu en iyi fiyatın bile üzerinde sizin maddi zararınızı en aza indirecek bir fiyat karşılığın da ikinci el kombilerinizi siz den alıyoruz. Hem aynı gün hem bizzat kapınıza kadar gelerek hemde tahmin ettğinizin de üzerin de bir fiyat hem de peşin alış veriş bunların hepsini bir arada bulmak çok zor bunu  ikinci el alım satımı yapan herkes bilir bu yüzden fırsatı kaçırmayın bizimle irtibata geçin.

Kombi çok ciddi bir iştir ve iyi paralar karşılığın da alınan bir üründür iyi bir fiyat ödeyerek almış oluğumuz kombilerimizi satarkende iyi bir fiyat karşılığın da satmak isteriz ama bu çevremizi spotçuları kullanarak çok zordur ürün ikinci el sınıfına girdiği için fiyatı aşağıya çeker alıcı biz de bu yok ürünün değeri neyse onu ödüyoruz hemde sizi yormadan kapınıza kadar gelip alıyoruz yukarı bahsettiğim gibi sitemiz de bulunan irtibat numaraların dan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

ikinci el sıfır kombiniz var ve satmak istiyorsanız elinizde bulunan çalışır durumdaki sağlam kombilerinizi adresinizden değerinde nakit satın alan firmamız başlıca Buderus – Vaillant – Viessman – Alarko – Baymak – Bosch – Demirdöküm – Airfel – Eca doğalgaz kombilerinizi nakit ödeme ile kapınızdan 30 dakika gibi bir süre ile araçlarımız ile gelip satın alıyoruz.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?