Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

  Sultanbeyli’de ikinci el eşya alım yapan firmamız, elinizde bulunan eski ve kullanmadığınız eşyalarınızı adresinizden nakit olarak satın almaktayız. Elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızın değerini hemen öğrenmek için yapmanız gerek tek şey iletişim numaralarımızdan birini aramak. İkinci el eşyalarınızın değerini anında 10 dakika içerisinde  ekspertizini yapıp sizlere değerini söylüyoruz. Anlaşmamız durumunda ikinci el sıfır eşyalarınızı adresinize kadar gelerek yerinizden alıyoruz.

  ikinci el eşyalarınızı satmaya karar verdikten sonra whatsapp numaralarımıza satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızın resimlerini gönderdikten sonra firmamız 10 dakika içerisinde fiyatlandırma yaparak sizlere geri dönüş yapacaktır, Ardından fiyat konusunda anlaştıktan sonra adresinize gelerek eşyalarınızın durumu kontrol edilir söylenildiği gibi sorunsuz ve kullanılabilirliği incelendikten hemen sonra ödemenizi anında nakit ödeme yöntemi ile satın alırız.Sizlerde ikinci el ve sıfır beyaz eşya , çamaşır makinesi , buzdolabı , ofis mobilyalarınızı mobilyalarınızıkoltuk takımlarıtemizlik robotlarıklima , kombilerinizi, televizyonlarınızı ve mutfak malzemelerinizi satmak istiyorsanız web sitemizde bulunan whatsapp numaralarından yazabilir yada bizleri mesai saatleri içerisinde arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Sultanbeyli Tarihi

  1957 yılında Sultanbeyli köyünün kurulmasına karar verilmiştir. Köyün kurulmasından sonra köy merkezinde rıza-i taksimle düzenli yerleşim merkezi oluşturuldu. Eski Ankara-İstanbul Yolu köyün içinden geçmekte idi. Köyün kurulmasından sonra bazı hissedarlar hisselerini satmaya başladılar. Orman idaresinin Sultanbeyli’ye tahdit koyması ve idare ile hissedarlar arasındaki davanın devam etmesi sebebiyle bu satışların tapu devri yapılamamıştır. Satışlar önceleri gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi ile daha sonra Köy İhtiyar Heyetinin tasdik ettiği senetlerle ve en son dönemde de el senetleri ile devam etti.

  TEM Otoyolu’nun Köyün içinden geçmesi köyü cazip hale getirdi. 1985-1987 yılları arasında hızlı yapılaşma faaliyetinin neticesinde Sultanbeyli bugünkü haline ulaşmış oldu. 31 Aralık 1987 tarihinde Sultanbeyli köyünde belediye kurulması kararı alındı. Ancak ilk belediye seçimleri 26 Aralık 1989 yılında yapıldı. 1992 yılında da Sultanbeyli ilçe oldu.

  Sultanbeyli İkinci El Eşya Alımı Yaptığımız Mahalleler

  Abdurrahmangazi Mahallesi Adil Mahallesi Ahmet Yesevi Mahallesi Akşemsettin Mahallesi Battalgazi Mahallesi Fatih Mahallesi Hamidiye Mahallesi Hasanpaşa Mahallesi Mecidiye Mahallesi Mehmet Akif Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Necip Fazıl Mahallesi Orhangazi Mahallesi Turgut Reis Mahallesi Yavuz Selim Mahallesi

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Call Now ButtonBİZİ ARAYIN!
  Open chat
  1
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabilirim ?